ЕКСКЛЮЗИВ

Скільки коштує військовий парад, загадка навіть для “своїх”

У Міноборони порахувати не вийшло

Для проведення військового параду до Дня Незалежності в Києві додаткових коштів Міністерство оборони не виділяла.

Про це розповів Олександр Мотузяник – глава прес-служби відомства, передає “Українська правда”.“Цих коштів ніхто не рахував .. Скільки пішло коштів на паливно-мастильні матеріали, на відрядження військових, на їх проживання, на форму… такої інформації у нас немає”, – заявив він.

Мотузяник також додав, що в організації та проведенні параду бере участь не одна структура, кожна з яких виділяє гроші з власного кошторису.Тим часом фахівці Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка, центру “Соціального моніторингу” дізналися, як до Дня Незалежності ставляться жителі різних регіонів. Так, українцям ставили єдине питання: як вони розуміють святкування Дня Незалежності.

Приміром, у Львові 39% респондентів розуміють це свято як незалежність від іншої держави, 17% вважають, що він символізує незалежність від Росії, ще 17% зазначили, що це традиційне свято, 9% – розуміють цей день як незалежність від інших республік СРСР, 16% – як незалежність від СРСР.

У той час як 40% одеситів розуміють свято як незалежність від іншої держави, 32% – вважають День Незалежності даниною традиції, по 8% розуміють його як незалежність від СРСР і від Росії, 5% – не відповіли.

У Харкові найбільша кількість опитаних, а саме 39%, розуміють День Незалежності як данина традиції, 31% – як незалежність від інших держав, 7% – незалежність від інших республік Радянського Союзу, 6% – незалежність від СРСР, 4% – від Росії, 14% – не відповіли.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!