ЕКСКЛЮЗИВ

Скривджені олігархи починають бігти на перемовини в США, а не в Москву

Спочатку з’явилися заяви російського прем’єра Дмитра Медведєва, який пообіцяв всіляко посприяти постраждалим від американських санкцій, потім прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков жорстко розкритикував санкції, назвавши їх порушенням міжнародних домовленостей. Виникає логічне запитання, чому саме під тиском цих санкцій так сполошилися російські можновладці, чому перестали звучати розмови з порівняннями санкцій з укусами комарів? Відповідь очевидна – тому що вперше введено санкції проти тієї системи, яку збудував ще Єльцин, а сьогодні всіляко підтримує Путін – російський олігархат. Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі пише відомий український публіцист Віталій Портніков.

Він зазначає, що хтось скаже, що Путін більше не зацікавлений в прикриванні олігархів, саме тому пішов на те, щоб санкції були введені, але, як тоді можна пояснити, що в цьому списку є зять Путіна Кирило Шамалов. І сам Путін теж олігарх, і теж зацікавлений у збереженні цієї системи.

В Кремлі очікують, що Путін сам зініціює зустріч з постраждалими олігархами і пояснить, як далі діяти, але чомусь після введення санкцій Роман Абрамович вилетів не в Москву, а в СШАдля проведення консультацій. Портніков зауважує, що сьогодні доводиться констатувати лише одне, що, якби Захід так як сьогодні, діяв чотири роки тому, то над Кримом вже давно в майорів український прапор.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!