ЛЕНТА

Слабкодухим не дивитися: Кіркоров блиснув оголеним торсом

Багато користувачів скептично поставилися до дії і відзначили неідеальні форми Кіркорова

Епатажний російський співак Філіп Кіркоров відвідав Дівєєвський монастир і виклав в мережу відео купання в святому джерелі.

Під час обмивання співак блиснув на камеру в Instagram оголеним торсом.

“Це найголовніша подія в житті нашого колективу після вчорашнього дуже насиченого подіями різного характеру дня. Очистилися від гріхів, відвідали Дівєєвський монастир, доторкнулися до святих мощів Серафима Саровського і викупалися в святих Дівеєвських джерелах”, – розповів Кіркоров.

Багато користувачів скептично поставилися до дії і відзначили неідеальні форми зірки.

“Кабан”, “Жирний, жирний, волохатий прибив дівчину лопатою”, “Що за стогони невинної діви? Несподівано чути таке від чоловіка, та ще і таких габаритів”, “Филип, де ваші кубики…..? Всередині”.

View this post on Instagram

Ну а вот пожалуй самое главное событие в нашей , с моим творческим коллективом ,жизни вчерашнего очень насыщенного событиями разного характера дня, в переезде между Муромом и Арзамасом, и наверное ЧП под конец Концерта в Арзамасе случилось не просто так…… Посещение Дивеевского Монастыря , прикосновение к святым мощам Серафима Саровского и купание в святых Дивеевских источниках …..

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on

Нещодавно в мережі з’явилася петиція з вимогою позбавити російського виконавця Філіпа Кіркорова почесного звання народного артиста Росії.
За словами творця звернення Антона Тихонова, у відеоролику “відкрито пропагується розбещену і розпусну поведінку, вживання алкоголю (в тому числі малолітніми та неповнолітніми людьми), використовується нецензурна лексика”. На думку автора петиції, це не відповідає “морального вигляду людини, що носить звання народного артиста”.
У зверненні підкреслюється, що артист повинен говорити про вічні цінності і показати молоді приклад.

— Цим кліпом поп-виконавець дискредитував себе і втратив право перебувати в списку народних артистів поряд, наприклад, з такими великими людьми, як Ісаак Шварц, Костянтин Райкін, Олексій Герман, — прокоментував Тихонов.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!