ЛЕНТА

Смартфон схрестили з рюкзаком, і ось що вийшло

Тепер ваш рюкзак може показувати повідомлення

Уявіть, що ви отримали анімаційний екран Lite Brite, і рассположили його на спині. Тепер ви це можете зробити, разом з рюкзаком Pix, “першим розумним анімаційним рюкзаком”, який в даний час фінансується на платформі Kickstarter. Рюкзак може відображати картинки, анімації та відтворювати 8-бітні ігри, як Tetris і Snake, які синхронізуються через додаток iOS і Android.

Користувачі можуть попередньо замовити рюкзак за 199 доларів.

Ви можете використовувати його, щоб дочекатися свого друга в аеропорту, викликати таксі, або ж для автостопу.

Всі жарти в сторону, це здається дуже корисним для велосипедистів. Велосипедний пульт (який пропонується в наборі велосипедистів за 299) прикріплюється до вашого велосипеда і може синхронізуватися з рюкзаком через Bluetooth, щоб відображати сигнали повороту і знаки зупинки. Він також може відображати інші віджети, такі як повідомлення про час, погоду і мобільних пристроях.

Кампанія Kickstarter для смарт-анімаційного рюкзака Pix почалася сьогодні, і на даний момент вже досягнута мета в 35 000 доларів.

Нагадаємо, що Samsung анонсувала пару ігрових моніторів на Gamescom 2018, позиціонуючи їх як “доступні” у власних словах компанії. Серія CJG5 поставляється в 27 – 32-дюймових варіантах з використанням вигнутих панелей 2560 x 1440 ВА з частотою оновлення 144 Гц.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!