Снайпер АТО розповів про «заробітчанство на війні»

Немало військовослужбовців у складі підрозділів ЗСУ, які воюють на Донбасі, приходять в АТО, щоб заробити гроші.

Про це розповів снайпер із зони АТО, який з метою безпеки попросив не називати свого імені і позивного, передає «Апостроф».

«Я не знаю, скільки їх в процентному співвідношенні, але навіть якщо б це був один чоловік, це мало б значення все одно. Так ось, «заробітчани» йдуть в армію тому, що вдома їм нічого робити, там немає роботи. І вони йдуть сюди за зарплатою. Тому що знають, що зарплата військовослужбовця — під 10 тисяч гривень. А це вже дуже великі гроші, які вони не зароблять вдома», — розповів військовий.

Він розповів про «спілкування» з жінкою-військовою, яка не приховує того, що прийшла заробити на службі в АТО.

«Довелось мені якось поговорити з однією панянкою. Вона розповіла, що була артилеристкою, а зараз перевелася в піхоту. У неї два сини, як вона стверджує, Герої України (адже для кожної матері сини — герої), і сама вона воює. «Тільки, — каже мені, — даремно ти в районі нашої позиції ходиш, працюєш. Тому що по нас сепари стрілятимуть». «Стривай, — кажу, — ти підписала контракт, щоб воювати за Україну. Ти ж прийшла сюди воювати!» «Так я і воюю. Наше завдання адже — їх не пустити». Е-е, ні, наше завдання — не їх не пустити. Наше завдання — йти вперед і вигнати їх з української землі. Воювати — це значить виконувати накази командування. І робити все щосили, щоб перемогти. І — так, розуміти, що тебе можуть вбити на цій війні. Або покалічити. Але ж ти на це підписуєшся, а не сидіти в окопі і жерти тушонку з салом!» — обурився снайпер.

За його словами, «заробітчани» ніколи не зрозуміють, що на війні потрібно не відпрацьовувати номер, а боротися.

«Вони вже зробили в цьому житті подвиг. Їхній подвиг — в тому, що вони пішли заробляти гроші в армію. Вони прорахували ситуацію, зрозуміли, що в армії їм краще, ніж на гражданці, тому що вони повернуться додому з УБД, отримають наділ землі , будуть рядитися в героїв — ось, мовляв, які ми молодці, ми захищали Україну. А за фактом толку від них ніякого «, — додав снайпер.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Снайпер АТО розповів про «заробітчанство на війні»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook