ЕКСКЛЮЗИВ

Снайпер АТО розповів про “заробітчанство на війні”

Немало військовослужбовців у складі підрозділів ЗСУ, які воюють на Донбасі, приходять в АТО, щоб заробити гроші.

Про це розповів снайпер із зони АТО, який з метою безпеки попросив не називати свого імені і позивного, передає “Апостроф”.

“Я не знаю, скільки їх в процентному співвідношенні, але навіть якщо б це був один чоловік, це мало б значення все одно. Так ось, “заробітчани” йдуть в армію тому, що вдома їм нічого робити, там немає роботи. І вони йдуть сюди за зарплатою. Тому що знають, що зарплата військовослужбовця – під 10 тисяч гривень. А це вже дуже великі гроші, які вони не зароблять вдома”, – розповів військовий.

Він розповів про “спілкування” з жінкою-військовою, яка не приховує того, що прийшла заробити на службі в АТО.

“Довелось мені якось поговорити з однією панянкою. Вона розповіла, що була артилеристкою, а зараз перевелася в піхоту. У неї два сини, як вона стверджує, Герої України (адже для кожної матері сини – герої), і сама вона воює. “Тільки, – каже мені, – даремно ти в районі нашої позиції ходиш, працюєш. Тому що по нас сепари стрілятимуть”. “Стривай, – кажу, – ти підписала контракт, щоб воювати за Україну. Ти ж прийшла сюди воювати!” “Так я і воюю. Наше завдання адже – їх не пустити”. Е-е, ні, наше завдання – не їх не пустити. Наше завдання – йти вперед і вигнати їх з української землі. Воювати – це значить виконувати накази командування. І робити все щосили, щоб перемогти. І – так, розуміти, що тебе можуть вбити на цій війні. Або покалічити. Але ж ти на це підписуєшся, а не сидіти в окопі і жерти тушонку з салом!” – обурився снайпер.

За його словами, “заробітчани” ніколи не зрозуміють, що на війні потрібно не відпрацьовувати номер, а боротися.

“Вони вже зробили в цьому житті подвиг. Їхній подвиг – в тому, що вони пішли заробляти гроші в армію. Вони прорахували ситуацію, зрозуміли, що в армії їм краще, ніж на гражданці, тому що вони повернуться додому з УБД, отримають наділ землі , будуть рядитися в героїв – ось, мовляв, які ми молодці, ми захищали Україну. А за фактом толку від них ніякого “, – додав снайпер.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!