ЕКСКЛЮЗИВ

Собаки гавкають – караван іде: Шкіряк про справу проти Авакова

Відкриття кримінальної справи Слідчим комітетом Російської Федерації проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова не матиме жодних наслідків.

Про це в ефірі “Прямого” повідомив радник Авакова Зорян Шкіряк.

“Жодних наслідків цей черговий ідіотизм не має і коментувати заяву невігласів на ідіотів зі Слідчого комітету РФ достатньо складно. Їм варто вивчити норми міжнародного права і зрозуміти суть питання, в якому полягало рішення міністра внутрішніх справ. До речі, це не перша і не остання справа проти Арсена Авакова, тому, знаєте, “собаки гавкають, караван іде”, – наголосив Шкіряк.

Він нагадав, що рішення про недопуск громадян РФ на виборчі дільниці в Україні відбувалося відповідно до ноти протесту, яку МЗС України направило в РФ 21 лютого, де зазначалися ті обставини, за яких можливість голосування громадян РФ в Україні буде можливе.

“РФ вчергове нахабно й брутально проігнорувала ноту МЗС України і здійснювала свої дії з ганебним порушенням норм міжнародного права. Тому в даній ситуації ми спокійно ставимося до цих заяв і це нічого не змінює, хай заявляють все, що хочуть”, – наголосив радник міністра внутрішніх справ.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!