ЛЕНТА

Сомалійські пірати відпочивають: РФ створила групу для боротьби з “піратством України”

В Азово-Чорноморському територіальному управлінні (АЧТУ) Росриболовства РФ створили оперативну групу для запобігання “піратських дій з боку України”. Ця структура має координувати співпрацю Росриболовства РФ із прикордонними управліннями, а також надавати інформацію про місце перебування суден.

Про це повідомляє Риа Новости.

Голова місцевого відділення профільного відомства Ігор Рульов запевнив рибаків, що вони можуть не перейматися та виходити в море, оскільки про їхню безпеку дбають прикордонні управління ФСБ Росії у Краснодарському краї та Республіці Крим,
– пишуть у виданні.

Окрім цього, в АЧТУ вже випустили рекомендації, пов’язані із промисловою діяльністю. Зокрема, екіпаж повинен попереджати прикордонників про вихід у море, а також про зміни у дислокації судна. У випадку надзвичайної ситуації екіпаж має вийти на зв’язок на певній частоті.

Нагадаємо, 25 березня українські прикордонники затримали сейнер “Норд” під російським прапором у частині українських вод Азовського моря. Судно було доправлено у порт Бердянська, а проти його екіпажу порушено низку справ. Після цього Росія пригрозила направити в Азовське море Чорноморський флот, включаючи морську авіацію, щоб “забезпечити безпеку судноплавства в північно-східній частині Чорного моря та акваторії Азовського моря”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!