Сплять на валізах, є травмовані: в Батумі застрягли 48 українських туристів

В аеропорту грузинського Батумі застрягли 48 туристів із Миколаєва, які мали повернутися в Україну в суботу, 30 червня.

Миколаївці з дітьми їхали на фестиваль до Грузії. Переліт забезпечувала авіакомпанія «Bravo Airways», повідомляє «Преступности.НЕТ«.

«Виліт мав відбутися о 15:30, його перенесли на 19:10, потім ще на півгодини, на годину і т.д. Туристична компанія не відповідає, її сайт, як мені пояснили, заблокований. 19 дітей від року і старше знаходяться в аеропорту з батьками. Літак в Києві підняли і посадили, нібито він несправний. Ніхто нічого не пояснює «, — розповіла туристка Оксана, яка знаходиться в Батумі.

Вона зазначила, що перший секретар посольства України в Грузії Любомир Король відмовився надати туристам воду, їжу та нічліг, посилаючись на відсутність фінансування з України. А 1 липня в посольстві заявили, що «ситуація катастрофічна» і все ж обіцяли допомогти туристам.

За словами туристки, в групі є травмовані: у хлопчика зламана нога, у дівчини також пошкоджена нога — у неї була лихоманка, туристи побоюються, що буде гангрена. Дівчині одну операцію зробили в Грузії, а інша мала пройти в Україні після прильоту. Але їй довелося знову звернутися до грузинських лікарів, який їй просто наклали антисептичну пов’язку.

Gepostet von Наталья Белоусова am Sonntag, 1. Juli 2018

Відзначається, що минулої ночі туристи провели в готелях, але у них вже закінчуються гроші на житло та їжу.

«Всі туроператори розводять руками, ніхто не може допомогти. Діти голодні вже другу добу, ми розмістилися поруч з аеропортом сьогодні за свої гроші як могли, тому що у багатьох не залишилося коштів. Дзвонимо в авіакомпанію з 18:30, але досі жоден телефон не відповідає. Навіть представника цієї авіакомпанії немає в Грузії «, — повідомляє інша туристка Яна Молодай.

Ксенія Дубенчук в своєму Facebook зазначила, що аеропорт в Батумі маленький і люди були змушені сидіти на підлозі.

Начальник управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич заявив, що ввечері в Батумі вилетить літак, який забере групу туристів із Миколаєва, повідомляє УНІАН.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Сплять на валізах, є травмовані: в Батумі застрягли 48 українських туристів
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook