Спочатку «всі евакуйовані», а потім «викопали 200 могил»: чим обурені рідні загиблих в Кемерово

Родичі загиблих під час пожежі в ТЦ «Зимова вишня» в Кемерово на зустрічах скаржилися, що в день трагедії отримували неправдиву «заспокійливу» інформацію від рятувальних служб по телефону 112.

Їм говорили, що з палаючої будівлі нібито евакуювали всіх людей, заявив повпред президента РФ в Сибірському федеральному окрузі Сергій Меняйло, передає » РИА Новости».

«На зустрічі з родичами загиблих в Кемерово одна з претензій була, що родичі дзвонили в службу 112 — їм кажуть «всі евакуйовані». «Ми приїжджаємо, немає нікого, додому не повернулися». Знайти своїх рідних не можуть, і потім ажіотаж, що не 64 загиблих, а 200-300, що в морги вивозимо на автобусах, що на кладовищі викопано 200 могил», — сказав чиновник.

За його словами, дії пранкера та поширювавших неправдиву інформацію людей, привели в підсумку до того, що до даних влади виникла недовіра.

«Шановні колеги, якщо щось сталося, не треба проводити заспокійливих доповідей і тим паче вводити в оману цими доповідями, а говорити правду і приймати екстрені заходи», — додав він.

Як повідомляв «Обозреватель», з’явилося пояснення пожежі в ТРЦ в Кемерово.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Спочатку «всі евакуйовані», а потім «викопали 200 могил»: чим обурені рідні загиблих в Кемерово
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook