ЛЕНТА

Спочатку “всі евакуйовані”, а потім “викопали 200 могил”: чим обурені рідні загиблих в Кемерово

Родичі загиблих під час пожежі в ТЦ “Зимова вишня” в Кемерово на зустрічах скаржилися, що в день трагедії отримували неправдиву “заспокійливу” інформацію від рятувальних служб по телефону 112.

Їм говорили, що з палаючої будівлі нібито евакуювали всіх людей, заявив повпред президента РФ в Сибірському федеральному окрузі Сергій Меняйло, передає ” РИА Новости”.

“На зустрічі з родичами загиблих в Кемерово одна з претензій була, що родичі дзвонили в службу 112 – їм кажуть “всі евакуйовані”. “Ми приїжджаємо, немає нікого, додому не повернулися”. Знайти своїх рідних не можуть, і потім ажіотаж, що не 64 загиблих, а 200-300, що в морги вивозимо на автобусах, що на кладовищі викопано 200 могил”, – сказав чиновник.

За його словами, дії пранкера та поширювавших неправдиву інформацію людей, привели в підсумку до того, що до даних влади виникла недовіра.

“Шановні колеги, якщо щось сталося, не треба проводити заспокійливих доповідей і тим паче вводити в оману цими доповідями, а говорити правду і приймати екстрені заходи”, – додав він.

Як повідомляв “Обозреватель”, з’явилося пояснення пожежі в ТРЦ в Кемерово.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!