Справа ПриватБанку: стало відомо про таємні офшори Коломойського

Колишні власники ПриватБанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов незаконно привласнили 1,9 мільярда доларів фінустанови, укладаючи удавані угоди і переводячи кошти компаніям, якими вони таємно володіли.

Йдеться про шість фірм, повідомляє прес-служба державного ПриватБанку .

Зокрема договори поставок в якості прикриття уклали з Teamtrend Limited, Trade Point Agro Limited і Collyer Limited (всі створені у Великобританії), Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice LTD (всі створені на Британських Віргінських островах).

Жодна із зазначених компаній не має веб-сторінок, офісів, працівників, складських приміщень або будь-якої іншої публічної присутності.

«Така схема була втіленням ідеї Коломойського і Боголюбова, які в той час були власниками понад 90% акцій банку і членами його наглядової ради», — заявили в ПриватБанку.

Нагадаємо, що з квітня 2013 року по червень 2014 року Коломойський і Боголюбов надали від імені банку субсидії на 1,9 мільярда доларів, а також фіктивні кредити 46 українським позичальникам.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у грудні 2017 року Високий суд Лондона наказав заарештувати активи Коломойського і Боголюбова в усьому світі.

Сам Коломойський тоді прокоментував рішення суду так: «Це тимчасовий арешт на час розгляду справи».

Міжнародне детективне агентство Kroll виявило, що ПриватБанк був об’єктом масштабних шахрайських дій, що призвели до заподіяння фінустанові збитків мінімум на 5,5 млрд доларів.

 

за матеріалами OBOZREVATEL

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Справа ПриватБанку: стало відомо про таємні офшори Коломойського
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook