ЛЕНТА

Справжні українки: жінки-військові вперше взяли участь у параді на День Незалежності

Жіноча “коробака” вперше візьме участь в урочистих заходах на День Незалежності

В цьому році в параді на честь Дня Незалежності України вперше візьмуть участь жінки-військові.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, наразі вже відомо, що на цьогорічному параді візьмуть участь 120 жінок-курсантів військового інституту Київського національного університету імені Шевченка, серед них троє воювали в Донбасі.

Крім того варто відзначити, що наразі вже відомо, що у складі Збройних Силах України служать 25 тисяч жінок.

Раніше президент України Петро Порошенко показав першу репетицію параду до Дня Незалежності у складі всіх відомств.

“Наші військові почали підготовку параду до Дня Незалежності України. На злітній смузі “Антонов” відбулася перша репетиція пішої колони зведених парадних розрахунків”, – написав Порошенко.

Він додав, що брали участь Збройні сили України, Національна гвардія, Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна податкова служба і більше двох десятків військовий оркестрів.

“Вперше в цьому році на параді буде крокувати коробка жінок-військовослужбовців. Святкуємо 27-ю річницю Незалежності України разом”, – підсумував Порошенко.

Разом з тим варто відзначити, що прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова обізвала нове офіційне вітання української армії “Слава Україні! Героям Слава!” “мерзенним”, порівнявши його з нацистським.

“Як на мене, це мерзенно і огидно. Таким чином українська політична пропаганда намагається закріпити в підсвідомості українців особистість Бандери і діяльність незаконної в Росії організації УПА”, – сказала Захарова з затримкою, перекосивши обличчя перед тим, як вимовити повне вітання.

Проте в Києві, на її думку, хочуть “дистанціювати цей лозунг від “незручного” походження.

“Наповнити його новим позитивним змістом, використовуючи нинішній момент, нинішню політичну кон’юнктуру, щоб по всьому світу воно сприймалося виключно як агресивним і максимально співзвучним глобальному порядку денному”, – сказала Захарова.

“Коріння гасла – 100% калька з відомого німецького націонал-соціалістичного привітання. Не буду його вимовляти. Це просто бридко і огидно. Крім однакової синтаксичної побудови, наголоси на тих же смислових моментах, це повна копія нацистського аналога”, – заявила пропагандистка.

Дівочий батальйон: ТСН дізналася секрети підготовки до параду жінок-військових.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!