ЛЕНТА

Над Австралією нависла токсична хмара

Людям рекомендують не виходити на вулиці, пожежники намагаються загасити палаючий хімічний завод

Токсична хмара зависла над Мельбурном в Австралії. Там палає хімічний завод. Загасити вогонь намагається сотня пожежників.

Втім, поки що вдалося лише локалізувати вогонь. До епіцентру наблизитися неможливо. На підприємстві вибухають газові балони і ємності з ацетоном. У місті закриті школи. Людям рекомендували не виходити сьогодні на вулиці.

Нагадаємо, кількість осіб, які отруїлися через отруйну хмару в чилійських комунах Кинтеро і Пучункаві, склала 300 осіб. Про це повідомив голова області Вальпараїсо Хорхе Мартінес.

Кілька днів тому з ознаками отруєння за медичною допомогою звернулися понад 100 осіб. У всіх постраждалих зафіксовано запаморочення і нудота.

Влада країни вже почала розслідування за фактом появи “жовтої хмари”, яка накрила комуни.

Раніше інцидент в американському крематорії привів до того, що над каліфорнійським містом Нешнел-Сіті з’явилася хмара попелу з людських останків. Через дим також була активована автоматична система пожежогасіння будівлі. Вода, що змішалася з димом, створила неприємний запах, який поширився найближчими районами, а хмара смердючої пари піднялася над містом.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!