Станцював на свіжій могилі: Добкін цинічно образив Катю Гандзюк

Україна обурена заявою одіозного політика

Лідер партії Християнські соціалісти, український політик Михайло Добкін заявив, що скандал, який піднявся навколо вбивства помічниці мера Херсона Катерини Гандзюк – це несправедливо. На думку одіозного Міші, в Україні дуже вибірковий підхід до покарання винних, коли вбивцю публічної людини шукають «всією країною», а вбивцю простого громадянина ніхто шукати не збирається.  Така заява прозвучала в ефірі телеканалу NEWSONE. Добкін нагадав, що вбивці Гандзюк, тобто, виконавці замаху – такі ж активісти.

«Через вбивство однієї людини — хоча життя кожного важливе — викликають генпрокурора, міністра внутрішніх справ, голову СБУ, розривають їх на частини, але при цьому ніхто не згадує, що у нас дуже нехороша криміногенна ситуація, дуже низька розкриваність вбивств та інших тяжких злочинів», — зазначив депутат.

Михайло Добкін сказав, що єдине, чим Гандзюк відрізняється від простих жителів, це те, що вона з 18 років працює в різних поважних посольствах.

«Вона грантоїдка і жила на ці гроші. Я її не засуджую… Але якби не американські, канадські та німецькі посли, (ні Арсен Аваков, ні Юрій Луценко, ні Василь Грицак, — ред.) не прийшов би в Раду», — заявив він.

Нардеп підкреслив, що не можна вбивати нікого — ні активістів, ні звичайних людей.

«Не розумію, чому в суспільстві пішов такий рознос. Я проти того, що влада реагує на смерть людину з припискою «активіст». Журналіст — він взагалі має особливий статус у законі, судді, коли їх б’ють, — у них теж особливий статус в законі, а звичайну людину, мати двох дітей, яку вбивають, ніхто нікого не знаходить і шукати не хоче…», — обурився політик.

Він додав, що якщо в Україні буде такий вибірковий підхід до покарання винних, знову будуть такі випадки, як з Катериною Гандзюк, тому що «ті, хто замовив і виконав, розуміли, що їм нічого не буде».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Станцював на свіжій могилі: Добкін цинічно образив Катю Гандзюк
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook