ЛЕНТА

Сто мільйонів на рік: стало відомо, як Петросян нашуткував мільярд

У процесі поділу майна Степаненко заявила, що хоче отримати 80% від усього статку подружньої пари

Після гучного скандального розлучення з Оленою Степаненко журналісти активно пишуть про особисте життя російського коміка Євгена Петросяна.

Зіркова пара в даний момент знаходиться в процесі поділу стану. А ось представники російських ЗМІ вирішили з’ясувати, звідки взялися такі космічні суми.

За інформацією журналістів, у процесі поділу майна Степаненко заявила, що хоче отримати 80% від усього статку подружньої пари, при цьому оцінивши їх у півтора мільярда рублів (приблизно 612,7 млн гривень). Питання походження цієї нескромної суми хвилювало багатьох.

Як з’ясувалося, головним джерелом доходів для Петросяна виявилися телевізійні передачі. Так, за кожен випуск програм “Сміхопанорама” і “Гумор! Гумор!! Гумор!!!” комік отримує близько 100 тисяч рублів (40,8 тисяч гривень). Обидві передачі виходять щотижня, тому за рік набігає близько 10,5 мільйонів.

Крім того, щомісяця Петросян отримує по 300 тисяч рублів (122,5 тисячі гривень) за свою авторську програму “Петросян-шоу”. За рік виходить близько 3,5 мільйонів рублів. Крім цього гуморист отримує відсотки від купівлі усіх трьох передач телеканалом “Росія 1”. Всі разом приносять йому 25 мільйонів рублів на рік тільки за шоу.

Однак, крім появ на ТБ, Петросян заробляє ще й концертами. Кожен його виступ в середньому коштує 350 тисяч рублів (142,9 тисячі гривень). При цьому за чутками після скандалу з розлученням гонорари Петросяна підскочили в два рази.

Комік виступає на корпоративах, отримуючи за один виступ в середньому мільйон рублів (408,4 тисячі гривень). За найскромнішими підрахунками, його річний дохід складає більше 100 мільйонів рублів (40,8 мільйона гривень).

Варто нагадати, що нещодавно всі ЗМІ гуділи про розлучення відомого російського коміка Євгена Петросяна, який розлучається з Оленою Степаненко після 32 років шлюбу. Також активно всі обговорюють і ймовірну причину розриву пари – молоду коханку Петросяна. Але днями стало відомо, що нібито асистентка коміка вагітна.

Нагадаємо, скандальна письменниця жорстоко пожартувала над Петросяном.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!