ЛЕНТА

Суд в Нью-Йорку дозволив батькам виселити 30-річного сина-лодаря з дому

Батьки Христина і Марк Ротондо, які живуть в невеликому містечку Каміллус в штаті Нью-Йорк в США, вже кілька місяців намагаються виселити з будинку власного сина, 30-річного Майкла Ротондо. Причиною конфлікту, за їхніми словами, стало те, що Майкл не працює, не вчиться, не платить за житло, не ремонтує його і взагалі ніяк не бере участі в житті сім’ї.

Спочатку батьки намагалися домовитися з сином “по-доброму”, але через кілька років зневірилися і перейшли на юридичну мову. Вони направили йому вже 5 “повідомлень про виселення”. За допомогою такого паперу власник житла зазвичай повідомляє квартиронаймачу, що той повинен виїхати в певний термін, інакше його речі будуть викинуті на вулицю поліцією і господарями.

Майкл всі повідомлення проігнорував (батьки давали йому на виселення півроку і навіть пропонували допомогти знайти житло). Родичі в результаті звернулися до суду, який встав на їх сторону і дозволив виселити сина в примусовому порядку. У своєму рішенні суддя Верховного суду Дональд Грінвуд вказав на те, що Марк і Христина дали синові достатньо часу, щоб той міг добровільно зібрати речі і виїхати.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!