Супрун порадила українцям змішувати алкоголь з антибіотиками

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у своєму Facebook розвінчала найпоширеніші міфи про алкоголь.

1. Алкоголь не зігріває. Все, за словами Супрун, відбувається навпаки. Алкоголь розширює судини на поверхні тіла, а приплив крові викликає відчуття тепла. Внутрішні органи в цей час втрачають тепло. Втрата тепла з поверхні шкіри і кінцівок на холоді відбувається швидко, а загальна температура тіла знижується.

2. Почуття самоконтролю в стані алкогольного сп’яніння, на думку міністра, оманливе. Вона каже, що будь-яка кількість алкоголю в крові може вплинути на навички водіння і підвищує ризик потрапити в аварію.

3. Алкогольні напої не мають лікувальних властивостей, стверджує Супрун. «Пити чи у будь-якому іншому вигляді вживати алкоголь для профілактики або лікування хвороб — нерозумно. Всі можливі позитивні ефекти, які містить в собі алкоголь, зрештою перекриваються його згубними властивостями», — написала вона.

4. Помилковим глава МОЗ назвала також переконання, що антибіотики не можна поєднувати зі спиртним. Вона каже, що повністю алкоголь несумісний тільки з деякими антибіотиками. У той же час Супрун зазначила, що пити алкоголь під час прийому ліків небажано.

5. Найбільшим міфом Супрун назвала переконання, що існує безпечна доза алкоголю. «Це один з найбільших світових медичних міфів, з яким досі сперечаються вчені. У будь-якому випадку, вживаючи алкоголь, ви ризикуєте своїм здоров’ям», — пояснила вона.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Супрун порадила українцям змішувати алкоголь з антибіотиками
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook