ЛЕНТА

Свіже м’ясо: Росія готує військових для відправки на Донбас

У Росії до червня 2018 року сформують команди з числа так званого “Союзу добровольців Донбасу”, які повинні будуть знаходитися в стані постійної бойової готовності.

Мета – терміновий виїзд на територію України для участі в бойових діях в разі потреби. Відповідне розпорядження дав ватажок союзу Олександр Бородай, повідомив керівник групи “Інформаційне опір” Дмитро Тимчук.

У той же час Бородай вказав на необхідність продовжити роботу по залученню до лав СДД нових членів. Під час закритого засідання він попередив учасників, що така діяльність повинна проводитися в умовах повної конспірації в зв’язку з відповідним попередженням з боку АП РФ про неприпустимість будь-якого витоку цієї інформації.

“Російська сторона посилила роботу з вербування колишніх військовослужбовців повітряно-десантних військ і спецназу ВС РФ, в тому числі і в якості інструкторів, для відправки на Донбас і участі в бойових діях проти ЗС України, а також виконання розвідувально-диверсійних завдань”, – повідомив Тимчук.

До вербування залучені особи, які мають авторитет і широкі зв’язки серед колишніх десантників і спецназівців. Останні будуть отримувати грошову винагороду в залежності від кількості і якості завербованого “матеріалу”.

“З числа цих завербованих будуть формуватися окремі невеликі групи, завданнями яких буде здійснення збройних провокацій – як то обстріл населених пунктів уздовж лінії розмежування на території ОРДЛО з максимальною кількістю жертв серед цивільного населення, а також здійснення терактів і диверсій”, – додав Тимчук.

По информации грппы ИС, главарь так называемого «Союза добровольцев Донбасса» (СДД) – А. Бородай вовремя закрытой части…

Опубліковано Dmitry Tymchuk Понеділок, 2 квітня 2018 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!