Там тепер ніхто не зможе жити: Донбас на грані екологічної катастрофи

На окупованому Донбасі назріває виникнення екологічної катастрофи.

Це пов’язано з розкраданням майна державних підприємств та шахт, повідомляє на своїй сторінці в Facebook нардеп від «Народного фронту», лідер проекту «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. Зокрема, мова йде про несправность насосного обладнання, що призводить до забруднення джерел питної води.

«Грає свою негативну роль і розкрадання коштів, що виділяються «ЛДНР» з фінансових надходжень, що надаються Росією для вирішення цієї проблеми. Наприклад, в м.Довжанск (кол.Свердловск, територія, контрольована «ЛНР») представники ТОВ «Спецреммаш» отримали підряд для ремонту насосного обладнання на ліквідованій шахті «Ворошиловська» на суму близько 500 тисяч російських рублів, але умов договору не виконали, а гроші привласнили», — розповідає Тимчук.

За його словами, це призвело до зростання ризиків потрапляння шахтної води в водоносні горизонти, що зможе привести до підтоплення цілих районів в населених пунктах ОРЛО, а також до забруднення джерел питної води.

«До речі, в минулому році навіть самі окупанти визнали проблему, але тільки в частині діючих підприємств: т.зв.»міністерство природних ресурсів та екологічної безпеки ЛНР» відрапортувало про те, що на окупованій території Луганської обл. 47 підприємств (в основному шахти ) скидають забруднені води в водойми», — пише нардеп.

Тимчук зазначає, що аналогічна ситуація спостерігається на території, контрольованій «ДНР» — наприклад, в Горлівці.

«В цей момент забруднена вода з великою концентрацією солей вже зробила непридатними для споживання більшість джерел питної води, а кількість підтоплених підвалів у багатоквартирних забудовах і приватному секторі стрімко збільшується», — підкреслює лідер проекту «ІС».

Також відзначається, що в підвальних приміщеннях міста фіксується висока концентрація метану та інших газів, що може призвести до вибуху. У той же час місцева окупаційна влада і «силові структури» не зацікавлені в запобіганні руйнівних процесів, оскільки є учасниками схем «дерибану».

Терористи готуються представити можливі катастрофи як діяльність українських ДРГ.

По оперативной информации группы «ИС», на оккупированных территориях Луганской и Донецкой областей продолжается активный…

Gepostet von Dmitry Tymchuk am Donnerstag, 5. April 2018

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Там тепер ніхто не зможе жити: Донбас на грані екологічної катастрофи
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook