ЛЕНТА

Telegram здався ФСБ і Роскомнагляду

Месенджер оновив свою політику конфіденційності

Популярний месенджер Telegram повністю оновив (https://telegram.org/privacy) свою політику конфіденційності. Згідно з пунктом 8.3 у випадку наявності рішення суду, правоохоронних органів будуть передані ваш IP адреса і номер телефону.

Месенджер Telegram змінив свою політику використання особистих даних, додавши туди пункт про взаємодію з владою. І хоча ніхто не звернув увагу на це до 28 серпня, зміни були внесені у якийсь момент між 11 і 15 серпня.

“Якщо Telegram отримає судове рішення, яке підтверджує, що вас підозрюють у тероризмі, то ми можемо розкривати ваш IP-адресу та номер телефону відповідним властям. Поки такого не траплялося ніколи. Коли таке станеться, ми повідомимо про це в рамках піврічного звіту”, — йдеться в новій політиці месенджера.

Іншими словами, Telegram прогнувся під Роскомнагляд. У зв’язку з цим і веб-версія Telegram стала доступною на території Росії без проксі і VPN.

Нагадаємо, що 13 квітня 2018 року Роскомнагляд за рішенням Таганського суду Москви заблокував Telegram, в тому числі вніс адреси web.telegram.org і t.me в реєстр. Це стало відповіддю на відмову месенджера надати ФСБ ключі шифрування від листувань користувачів. Павло Дуров, засновник месенджера заявив, що надати ключі шифрування неможливо із-за технічних особливостей Telegram. І хоча Роскомнагляд заблокував месенджер, кількість користувачів на території Росії не знизилося у зв’язку з величезною кількістю обхідних шляхів.

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!