ЛЕНТА

Ті, хто не з нами: Вакарчук закликав звільнити Сенцова від тортур

У знаменну для країни дату артист звернувся не тільки до земляків, а й всього світу

Фронтмен легендарного українського гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук вже не вперше підтримує незаконно утримуваних в’язнів Кремля. Нещодавно він вирішив ще раз нагадати всій країні про долю відомого режисера Олега Сенцова, котрий досі перебуває в колонії РФ.

Вакарчук підтримав Сенцова

Під час свого виступу на НСК “Олімпійський” у Києві артист звернувся до публіки у перервах між виконанням пісень під дуже промовистою назвою “Коли тобі важко”.

Він підкреслив: Сенцов голодує вже 104 дні поспіль, і присвятив йому одну зі своїх ліричних пісень. Відео з виступу активно діляться користувачі соціальних мереж.

Святослав Вакарчук, НСК “Олімпійський” 

“У цей день, коли ми тут, є ті, хто не з нами. Це патріоти, герої, яких поза їхньою волею позбавили права відзначати незалежність України у нас вдома. Це політичні в’язні, українці, які перебувають в російських в’язницях прямо зараз. І ми не просто підтримуємо їх морально, ми не просто віддаємо свої душі і серця їм, ми вимагаємо, щоб вони були негайно звільнені. Для Олега Сенцова і інших – наступна пісня “, – додав Вакарчук.

Святослав Вакарчук, НСК “Олімпійський” 

Згадав соліст і військових, котрі досі перебувають на окупованих територіях Донбасу, захищаючи наші кордони. Він виконав для них одну з нових композицій – “Ще мить”.

Дивіться: Святослав Вакарчук закликав звільнити Олега Сенцова

Як відомо, ще на 100-й день голодування Олега Сенцова міністр Великої Британії у справах Європи й Америк Алан Данкан закликав Росію дотриматись своїх міжнародних зобов’язань та звільнити всіх українських політв’язнів.

Олег Сенцов

“Ніхто не може бути ув’язненим за незгоду з незаконною анексією Криму. Росія мусить наразі дотримуватися своїх зобов’язань згідно міжнародного гуманітарного права й прав людини і негайно звільнити їх”, – йдеться у заяві міністра.

Акція на підтримку Сенцова 

Дивіться: Концерт “Океану Ельзи” 2018 до Дня Незалежності

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!