ЛЕНТА

Тимошенко позбавила шансу на виживання тисячі українців

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко тривалий час спекулювала на закупівлі ліків для українців – принаймні, важливу правду від суспільства вона однозначно приховувала.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив керівник громадської організації “Пацієнти України”, глава правління Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ, Дмитро Шерембей.

Досить брехати

“Юліє Володимирівно Тимошенко, досить брехати. Звертаюся до вас як керівник найбільшої пацієнтська організації в цій країні. Досить говорити на біле чорне і брехати про міжнародні закупівлі, як ви вчора це зробили на погоджувальній раді Верховної Ради”, – написав він.

Шерембей впевнений: не заради такого активісти роками боролися за просування ключової реформи, за допомогою якої можна було б купувати ліки чесно і без корупційної складової.

Запитайте у пацієнтів

“Мені дуже хочеться вірити, що ваші “радники” ввели вас в оману, оскільки пацієнти по всій країні обурені вашими словами. Ми розуміємо, що “секта Богатирьової” просочилася вже в ряди нової постмайданної влади, і головний радник із закупівель Богатирьової – Подтуркін, коли ціни були космічними, тепер головний радник вашого довіреного депутата Дубіля. Але ми перемогли тоді, переможемо і зараз – тому що ці ліки, це наше життя, за яке ми будемо боротися з будь-якою владою, з будь-яким політиком до кінця”, – підкреслив активіст.

Він також порадив лідеру “Батьківщини” запитати у звичайних пацієнтів, які саме препарати їм на даний час необхідні, а не відштовхуватися від незрозумілих пропозицій численних помічників:

“А якщо ви питаєте поради у тих, хто будував корупцію, то не дивуйтеся тому, що всі організації проти вас. Ми будемо знищувати корупцію скрізь і завжди, ми не хочемо помирати і бути жертвами апетиту Бахтєєвої, Богатирьової, Стоматолога і їх послідовників”, – підсумував Шерембей.

Дивіться: Тимошенко розповіла про майбутні президентські вибори

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!