Тоді і зараз: як змінилися актори «Маски-шоу» за три десятиліття

Фото тоді і зараз

З 1991 по 2005 роки на українському і російському телебаченні транслювався проект «Маски-шоу». Цей гумористичний серіал в стилі німого кіно неймовірно полюбився глядачеві.

Про те, як склалася доля акторів «Маски-шоу», пише 24СМИ. Також пропонуємо вашій увазі зіркові фото тоді і зараз.

Георгій Делієв (1960)Тоді і зараз: як змінилися актори "Маски-шоу" за три десятиліття

Георгій Делієв був одним з головних акторів «Маски-шоу». Він виконував ролі у різних скетчах серіалу, після чого його кар’єра пішла в гору. Делієва стали запрошувати в інші проекти, він знімається в кіно і по сей день.

Актор захоплюється музикою і малюванням. З його роботами було організовано кілька виставок. У 1979 році Георгій Делієв одружився на дівчині Ларисі, а в 2012 році вона померла. У актора є дочка і внучка.

Сергій Олех (1965-2017)Тоді і зараз: як змінилися актори "Маски-шоу" за три десятиліття

Сергій Олех — відомий гуморист, якому вдалося попрацювати в таких проектах, як «Голі та смішні», «Маски-шоу» і «Джентельмен-шоу». До 2016 року він знімався в кіно. Актор пішов з життя у 2017 році, після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням.

Евеліна Бледанс (1969)Тоді і зараз: як змінилися актори "Маски-шоу" за три десятиліття

Актриса Евеліна Бледанс також грала в різних скетчах, але найяскравіший її образ для глядачів — гаряча медсестра. «Маски-шоу» відкрили Бленданс дорогу в інші популярні проекти, такі як «Універ», «Моя прекрасна няня», «Проклятий рай» та інші. Актриса не втратила популярності і сьогодні.

Евеліна Бледанс тричі була заміжня, у неї двоє дітей. Другого сина Сьому, хворого на синдром Дауна, Бльоданс виховує практично сама і всіляко допомагає жінкам, які зіткнулися з подібною проблемою.

Борис Барський (1959)Тоді і зараз: як змінилися актори "Маски-шоу" за три десятиліття

Кар’єра Бориса Барського на телебаченні почалася з «Маски-шоу». Після цього він продовжив зніматися в кіно і займатися режисурою. Крім того, Барський грає в театрі і пише вірші. Він видав кілька поетичних збірок.

З 1980 року Борис Барський перебуває у стосунках з особистим костюмером Наталею. У 1983 році у них народилася донька Анастасія, в 1984 році — син Костянтин. У 2010 році 25-річний хлопець помер від серцевого нападу після тривалої хвороби.

Наталія Бузько (1963)Тоді і зараз: як змінилися актори "Маски-шоу" за три десятиліття

У телепроекті «Маски-шоу» Наталія Бузько грала різних персонажів, а після закриття шоу актриса продовжила будувати кінокар’єру.

Бузько також грала в декількох театральних постановках, в тому числі режисури Бориса Барського. Також зірка веде курси акторської майстерності в одеському центрі «Star time» і кіношколі «RemarkaFilm».

На зйомках «Маски-шоу» вона познайомилася з майбутнім чоловіком Олександром Постоленко. У них двоє дітей і один онук.

Олексій Агопьян (1960)Тоді і зараз: як змінилися актори "Маски-шоу" за три десятиліття
Олексій Агопьян прославився завдяки ролям у проектах «Маски-шоу» і «Каламбур». У список його досягнень входять «Шоу довгоносиків», «Каламбур» та інші. З 2012 року Агопьян бере участь у передачі «Велика різниця» і продовжує зніматися в кіно і різних телешоу. Про особисте життя артиста відомо лише те, що він одружений.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Тоді і зараз: як змінилися актори «Маски-шоу» за три десятиліття
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook