Трамп урятував жінку на вулиці Нью-Йорка

Трамп-молодший і його охорона зупинили машину біля постраждалої

Син президента США Дональда Трампа Ерік врятував жінку на вулиці Нью-Йорка. Він побачив жінку, яка втратила свідомість біля станції метро, ​​поспішив їй на допомогу і ледь не потрапив під колеса велосипеда.

Про це повідомляє The Epoch Times.

Трамп-молодший проїзджаючи по 58-й вулиці, помітив жінку, яка впала неподалік від  станції метро. Він зупинився разом зі своїм кортежем охорони. Ерік Трамп підійшов  до жінки, щоб дізнатись, що сталось та допомогти, за кілька хвилин він зауважив карету «швидкої допомоги», що проїзджала повз. Трамп-молодший вибіг на дорогу, щоб привернути увагу лікарів. У цей момент його ледь не збив велосипедист.

В результаті синові президента вдалося зупинити «швидку допомогу», медики якої зайнялися постраждалою. Після цього Ерік Трамп і його охорона покинули місце інциденту.

За словами Еріка Трампа, це був перший подібний випадок, який стався з ним в Нью-Йорку. Він зазначив, що просто опинився в потрібному місці в потрібний час.

«Я радий, що нам вдалось зіграти невелику роль у наданні допомоги жінці на 58-й вулиці. Ми просто опинилися в правильному місці в потрібний час. Я особливо вдячний лікарям, які взяли на себе зобов’язання. Це, безумовно, мій перший виклик швидкої допомоги в Нью-Йорку», — розповів син Трампа журналістам.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Трамп урятував жінку на вулиці Нью-Йорка
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook