ЕКСКЛЮЗИВ

Треба брати приклад з Ізраїлю, який не злякався сильніших сусідів

Слова міністра оборони України Степана Полторака про те, як звільнятимуть Донбас, деморалізують українське суспільство. Про це заявив волонтер Юрій Касьянов у Facebook.

6 квітня міністр сказав: “Ми не плануємо проводити широкомасштабні наступальні дії та здійснювати захоплення території так, як це робила Росія в Чечні, знищуючи тисячі мирних жителів. Україна – країна цивілізована й у цивілізований спосіб розв’язуватиме проблему повернення всіх окупованих загарбником територій”.

Щодо цього Касьянов зробив екскурс в історію.

“Римська цивілізація загинула під ударами варварів, коли її політична еліта виродилася і військова сила зійшла нанівець. Тому сильні цивілізовані країни світу покладаються на військову міць як найкращу гарантію вирішення міжнародних спорів у цивілізований спосіб”, – написав він.

Волонтер зазначив, що слабкі цивілізації гинуть.

“І коли міністр оборони країни, яка захищається від агресії, заявляє про небажання битися, звільняти свої території, це – клініка. Це розкладання армії, деморалізація суспільства, занепад Римської імперії, загибель цивілізації. Ми дійсно не варвари, які знищили Чечню. І нам не потрібна їхня Москва. Нам треба брати приклад з маленького Ізраїлю, який не злякався сильніших агресивних сусідів. Учинив по-справжньому цивілізовано. Дав усім по зубах”, – вважає Касьянов.

Римская цивилизация погибла под ударами варваров, когда её политическая элита выродилась, и военная сила сошла на нет….

Опубліковано Юрієм Касьяновим Пʼятниця, 6 квітня 2018 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!