ЛЕНТА

Це дивовижно: показали нову пасажирську капсулу Hyperloop One

В Каліфорнійській пустелі Мохаве саудівському принцу і державним чиновникам показали нову пасажирську капсулу від Virgin Hyperloop One для пересування по вакуумним тунелях. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

За словами представників компанії, капсула може перевозити як пасажирів, так і вантажі. У Virgin Hyperloop One відзначають, що поїзд здатний розвивати швидкість, яка в 2-3 рази перевищує швидкість існуючих високошвидкісних поїздів.

“Ми з нетерпінням очікуємо розвитку відносин між Королівством Саудівська Аравія і Virgin Hyperloop One. Ми розробляємо інноваційні транспортні технології, такі як Hyperloop, прискорюючи цілі проекту Vision 2030, щоб перетворити Королівство Саудівська Аравія з споживача технологій у технологічного новатора. Hyperloop – це каталізатор, що дозволяє всім новим технологіям процвітати в Королівстві, створюючи яскраве суспільство і процвітаючу економіку”, – сказав Його Королівська Високість наслідний принц Мохаммед бін Салман бін Абдулазіз.

Відзначимо, в кінці лютого в ОАЕ компанія Virgin Hyperloop One представила проект лінії вакуумного транспорту для Близького Сходу. Спочатку компанія представила владі маршрут між Дубаєм і Абу-Дабі, але в минулому році запропонували збільшити транспортну мережу, з’єднавши кілька великих міст, включаючи місто Кувейт, Джідду в Саудівській Аравії і Маскат в Омані.

Як відомо, тестовий майданчик українського варіанту надшвидкісного поїзда Hyperloop можливо буде запустити вже в 2019 році. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Разом з тим, Омелян визнав, що це – великий проект, який вимагає багато зусиль, багато координації”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!