ЕКСКЛЮЗИВ

Це не газотранспортна система, а купа металобрухту

Влада Німеччини видала дозвіл на будівництво і експлуатацію трубопроводу «Північний потік – 2». Запустити газопровід можуть вже в кінці 2019 року. І тоді Україна втратить не тільки гроші за прокачування газу по своїй трубі, але і вчитиметься жити «по-новому» – по-справжньому купуючи російський газ в Європі, або де-небудь ще. Національна газотранспортна система, яка могла бути стратегічним козирем чотири, три, два, або ще рік тому, стрімко втрачає свою цінність, і скоро перетвориться на купу металобрухту, утримувати яку собі дорожче.

Перекривати транзит блакитного палива до Європи, треба було з самого початку війни, з моменту появи «зелених чоловічків» в Криму. Тільки так ми могли змусити Захід серйозно ставитися до російської агресії, а саму Росію – змусити забратися з Криму і з Донбасу. Тому що без газового експорту російська економіка не протримається і кілька тижнів. Але замість цього ми, точніше – наші улюблені керівники, проміняли незалежність і територіальну цілісність країни на маленький ґешефт в кілька мільярдів доларів на рік від прокачування газу.

Читайте також
Для Заходу ми всі – російські злочинці?

За минулі чотири роки Німеччина нічого по суті не зробила для припинення російської агресії проти України, нічим реально не допомогла нашій країні, нашому оборонно-промисловому комплексу, нашій армії. Крім, зрозуміло, чаювання з Путіним, і бла-бла-бла… Нічого дивного – Ангела Меркель захищає інтереси німців, яким вигідна співпраця з Росією. Точно так, як і французький уряд піклується про французів, польський – про поляків, угорський – про угорців. І тільки наш уряд захищає інтереси олігархічних груп, за яких він несе відповідальність.

Зате ми вислали з України російських дипломатів! Але це нічого… Не пізніше, ніж через рік вони всі повернуться. І Україна підпише з Росією новий договір про вічну дружбу. Просто тому, що іншого вибору не буде. Ну, не воювати ж, справді, через якісь Крим і Донбас, коли в трубі немає газу.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!