ЛЕНТА

Цукерберг вибачився, але на головні питання в Європарламенті не відповів

Засновник Facebook Марк Цукерберг відзвітував перед членами Європарламенту про роль компанії в скандалі Cambridge Analytica і поширенні фальшивих новин через мережу.

“Протягом останніх років ми не зробили достатньо, щоб запобігти використанню розроблених нами інструментів не на користь, а на шкоду”, – заявив Цукерберг в Брюсселі.

Він обіцяв, що до кінця цього року соцмережа подвоїть кількість фахівців з безпеки. Також Марк Цукерберг заявив, що Facebook призупинив використання понад 200 додатків.

Але його слова переконали не всіх депутатів Європарламенту. Деякі з них стверджують, Цукерберг ухилявся від незручних запитань і не повідомив нову інформацію.

Британський голова комітету з культури і спорту Даміан Коллінз заявив, що «формат опитування дозволив Цукербергу вибирати і узагальнювати питання, залишаючи деякі з них без відповіді».

Під час свого виступу засновник соцмережі уникав говорити про те, чи є Facebook монополістом. Ухильні відповіді Цукерберг дав і на питання про тіньові профілі, які можуть збирати дані зі смартфонів і пошти, списки контактів, які користувачі ніколи не надавали мережі. Це означає, що створюється досьє навіть на тих людей, у яких немає своєї аккаунта в Facebook.

“Головна проблема безпеки соцмережі в некваліфікованої модерації контенту, ботів і неприйнятної поведінки. Неймовірно жорсткі правила Facebook – всього лише декларація. Що стосується продажу даних, саме соцмережа несе відповідальність за те, хто і як їх буде використовувати “, – заявив DATA.UA директор з розвитку бізнесу в QArea (США) і засновник Школи маркетингу SMS Ельдар Нагорний.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!