Туристка потрапила під гарячу руку королівського гвардійця: відео

Неприємний інцидент стався з китайською туристкою у Великобританії

У мережі з’явилося відео, на якому видно, як королівський гвардієць штовхнув жінку на спину, щоб вона зійшла з його шляху. Він ніс службу біля Віндзорського замку, коли жінка перегородила йому дорогу, повідомляє Daily Mail.

Туристка потрапила під гарячу руку королівського гвардійця: відео

Так, китаянка зайшла за огорожу, бо хотіла сфотографуватися на тлі колоритного британця, проте той різко штовхнув її рукою. На кадрах, що потрапили в Мережу видно, китаянка ледь не втратила рівновагу, від несподіванки жінка навіть скрикнула і трохи не впала.

Жінка намагалася сфотографуватися з гвардійцем, коли він обходив територію. Туристка зайшла за огорожу і не реагувала на наближення гвардійця.

Варто відзначити, що дії гвардійця були хоч і грубими, але абсолютно законними.

Королівським гвардійцям заборонено розмовляти на посту. Однак вони можуть демонструвати своє незадоволення туристами жестами, криком або підняттям гвинтівки.

Зазначимо, що члени елітного військового підрозділу і раніше вступали в конфлікти з туристами. Так, пару років тому чоловік вирішити спародіювати ходу гвардійця, а після дозволив собі фамільярність, поклавши йому руку на плече. У відповідь солдат голосно крикнув: «Тримайся подалі від королівської гвардії» і навів рушницю на докучливого мандрівника.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Туристка потрапила під гарячу руку королівського гвардійця: відео
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook