ЛЕНТА

Twitter впав по всьому світу: що cталося

У Twitter стався глобальний збій. Зокрема, про неполадки повідомляють користувачі з Бразилії, Великобританії, на Східному узбережжі США і навіть Росії.

Популярна соціальна мережа протягом декількох років користується популярністю у мільйонів жителів планети, в тому числі у знаменитостей. Відомі актори, політики і вчені регулярно публікують короткі текстові повідомлення довжиною не більше 280 знаків. Як відомо, знаменитим любителем мікроблогів у Twitter є також американський президент Дональд Трамп.

Повідомляється, що протягом декількох годин люди не могли оновити стрічку повідомлень, а деякі користувачі не могли навіть провести авторизацію. Крім того, про проблеми з публікацією повідомлень також повідомили власники мобільних пристроїв під управлінням операційних систем Android і IOS. Подібні неполадки також спостерігалися в браузерній версії на персональних комп’ютерах користувачів. Не виключається і можливість хакерської атаки.

Відзначимо, що 6 квітня стався також масштабний збій у роботі декількох російських сайтів, в тому числі і петербурзького інтернет-видання “Фонтанка.ру”. З’ясувалося, що неполадки були пов’язані з уразливістю обладнання компанії Cisco, яку хакери використовують по всьому світу.

 

“Якщо у вас проблеми з інтернетом, швидше за все, винне обладнання Cisco у провайдера. Воно виявилося вразливим для хакерських атак. Вже постраждали оператори з регіонів, хостинг RuWeb, а також сайти «Фонтанки» і 47news”, – пишуть російські ЗМІ.

Крім того, стався збій в роботі інтернет-провайдера “PIN”.

“В устаткуванні CISCO виявлена уразливість, через яку було вчинено злом і видалення конфігурацій. Постраждали всі оператори зв’язку, які використовують це обладнання”, – повідомили в компанії.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!