У Чорне море увірвалися іноземні кораблі: повне озброєння

В Одеський порт зайшли 2 військові кораблі Туреччини. Це «дружній візит», який щорічно проходить у рамках навчань ВМС Туреччини «Блакитна батьківщина — 2019» (Mavi Vatan — 2019).

Про це повідомляє посольство Туреччини в Україні.

«У рамках тактичних навчань «Блакитна Батьківщина – 2019″ фрегат TCG BARBAROS та штурмовий катер TCG MARTI знаходяться з візитом в порту Одеса», — йдеться у повідомленні.

У ході маневрів 67 турецьких бойових кораблів з 6 по 8 березня відвідають 40 іноземних портів в Мармуровому, Егейському та Чорному морях, в тому числі відвідають порти РФ.

Турецьке консульство також повідомило, що одесити зможуть побувати на кораблях.

«Сьогодні (6 березня) о 14:00-17:00 та завтра (7 березня) о 9:30-12:00 та 14:00-17:00 фрегат TCG BARBAROS та штурмовий катер TCG MARTI будуть відкриті для вільного відвідування. Усі громадяни та мешканці міста запрошуються відвідати кораблів. З повагою доводимо до відома», зазначається на сторінці консульства.

Фрегат TCG Barbaros (F244) відноситься до класу фрегатів типу МЕКО 200.

Повідомляється, що корабель побудований в Німеччині компанією Blohm+Voss і прийнятий на озброєння в 1997 році. Повна водотоннажність близько 3400 тонн. Довжина 117 метрів, ширина 15, осаду 4,25 метра.

Також зазначається, що на борту фрегата різноманітне ракетне, артилерійське і зенітне озброєння, в тому числі вісім шахтних пускових установок Mk 41 для зенітних ракет «Сі Сперроу» і вісім установок для протикорабельних ракет «Гарпун». Авіаційне озброєння — вертоліт Sikorsky S-70B Seahawk.

Штурмової катер TCG Marti прийнятий на озброєння ВМС Туреччини в серпні 1978 року. Це другий з восьми побудованих катерів типу Dogan. Довжина 58 метрів, ширина 7,6, осадка 2,7 метра. Водотоннажність 436 тонн.

У Чорне море увірвалися іноземні кораблі: повне озброєння

Він озброєний 76-мм артустановкою і 35-мм зенітними гарматами. На кораблях цього типу вперше в ВМС Туреччини були встановлені американські протикорабельні ракети «Гарпун».

Візит турецьких кораблів триватиме до 8 березня.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

У Чорне море увірвалися іноземні кораблі: повне озброєння
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook