У Києві банда розстріляла чоловіка, введено план «Сирена», опубліковані прикмети злочинців

Також з’ясувались прикмети машини, на якій їдуть злочинці

У Києві сьогодні близько 14 години дня ввели план «Сирена» через стрілянину у Солом’янському районі, повідомляє «Інформатор«.

Правоохоронці розшукують чорну Volvo XC90. У ній знаходяться невідомі в масках, які стріляли в людину на авто Nissan біля «Мегамаркету» у Солом’янському районі. Після стрілянини невідомі втекли.

У Києві банда розстріляла чоловіка, введено план "Сирена", опубліковані прикмети злочинців

У розшукуваного автомобіля є характерні прикмети: під переднім бампером є вставка срібного кольору, а також встановлені протитуманні фари.

Як передає dtp.kiev.ua:

Стрім з місця: Перестрілка і ДТП в Києві на Сурікова: Ніссан залетів на сходи магазину. Багато поліції. Їдемо на місце.

Введено оперативний план » Сирена

Правоохоронці розшукують чорну Volvo XC90 з номерними знаками АІ3348НК. В ній знаходяться невідомі в масках, які стріляли в людину на авто Nissan біля Мегамаркету (Сурікова, 3) у Солом’янському районі. Після стрілянини невідомі втекли. У розшукуваного автомобіля є характерні прикмети: під переднім бампером є вставка срібного кольору, а також встановлені протитуманні фари.

На даний момент територію біля Мегамаркету оточили правоохоронці. Поліція розшукує джип за орієнтуванням а також з’ясовує обставини НП.

Стрим с места: Перестрелка и ДТП в Киеве на Сурикова: Ниссан залетел на ступеньки магазина. Много полиции. Едем на место.Введен оперативный план СиренаПравоохранители разыскивают черную Volvo XC90 с номерными знаками АI3348HK. В ней находятся неизвестные в масках, которые стреляли в человека на авто Nissan возле МегаМаркета (Сурикова, 3) в Соломенском районе. После стрельбы неизвестные скрылись. У разыскиваемого автомобиля есть характерные приметы: под передним бампером есть вставка серебряного цвета, а также установлены противотуманные фары.На данный момент территорию возле МегаМаркета оцепили правоохранители. Полиция разыскивает джип по ориентировке а также выясняет обстоятельства ЧП.

Gepostet von dtp.kiev.ua am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

У Києві банда розстріляла чоловіка, введено план «Сирена», опубліковані прикмети злочинців
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook