У київському метро з’явиться те, про що давно благали: майже Європа

У столичній підземці зявиться те, про що так давно просять кияни. Депутати Київради таки ухвалил рішення про встановлення табло зворотного відліку часу.

Це рішення подали на розгляд Київради в серпні 2018 року. Як пише прес-служба Київради, таким чином городяни зможуть бачити точний час очікування поїзда, а не кількість хвилин з моменту відправлення попереднього. Така система є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де користуються підземний видом таранспорту.

«Київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність введення відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття поїзда. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 000 голосів. Однак вона була відхилена з мотивів відсутності належного фінансування», — зазначив співавтор рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Дану петицію зареєстрували ще в 2015 році і вона набрала необхідну кількість голосів. Проте реалізувати це ніхто не поспішав. Мер Києва Віталій Кличко тоді бідкався про нестачу коштів і більш вагомі проблеми, які потребують негайного вирішення.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації зазначеної ініціативи, буде визначено після розробки проектно-кошторисної документації по встановленню на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття поїзда. Зазначимо, що раніше харківське підприємство погоджувалося замінити табло на нові за 140 млн грн, київське — за 11 млн грн.

Рішення підтримали 73 депутати Київради.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

У київському метро з’явиться те, про що давно благали: майже Європа
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook