У Москві помер син класика кіно: обставини трагедії покриті мороком

Помер син легенди вірменського кінематографа

Мертвим у ліжку виявлено сина вірменського класика кіно, сценариста і режисера Амо Бек-Назарова.
Про це повідомляє Диалог.UA.
У Москві помер син класика кіно: обставини трагедії покриті мороком
Вже літнього сина основоположника вірменського кінематографа виявили без ознак життя у власному ліжку. Причина його смерті поки не встановлена.
Кирило Бек-Назаров був одним з двох синів класика кінематографа дореволюційної Вірменії Амо Бек-Назаров,. Син режисера, по всій видимості, помер природною смертю – йому було вже 84 роки.
Батько Кирила — режисер Амо Бек-Назаров — автор першого вірменського художнього фільму «Намус». а також лауреат Сталінської премії. Найбільш відомі його роботи — «Пэпо», «Шор і Шоршор».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що переможець в номінації «Кращий драматичний актор» премії «Золотий глобус 2019» Рамі Мальок розповів про те, як боровся за роль Фредді Меркьюрі і про підготовку до зйомок у «Богемну рапсодію». Актор навчався зображати лідера групи Queen ще до того, як був затверджений продюсером культової кінострічки.

Після перемоги «Богемної рапсодії» у «Золотому глобусі 2019» і присвоєння Рамі Малеку звання «найкращого драматичного актора», рівень його популярності став ще вище.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

У Москві помер син класика кіно: обставини трагедії покриті мороком
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook