ПОДІЇ

У НАТО розповіли про плани щодо підтримки України в Чорному морі

Кораблі Альянсу частіше відвідуватимуть чорноморські порти України та Грузії, а також буде посилено навчання та обмін інформацією з партнерами.

Північноатлантичний Альянс затвердив пакет допомоги Україні та Грузії в Чорному морі і тепер має приступити до його реалізації. Про це в четвер, 11 квітня, заявив глава Представництва НАТО в Україні Олександр Винников у коментарі УНН.

“НАТО має комплексний пакет допомоги для України з 2016 року. У Вашингтоні міністри закордонних справ вирішили посилити ситуаційну обізнаність НАТО в Чорноморському регіоні, а також посилити підтримку ключових партнерів у Чорному морі – тобто України та Грузії. Тому ми збираємося приділяти більше уваги відвідуванню портів, навчанню та обміну інформацією для наших партнерів. Рішення було прийнято минулого тижня, і тепер його реалізація має початися”, – сказав дипломат.

За словами Винникова, “пакет” має посилити вже наявні заходи, що здійснюються НАТО в чорноморському регіоні.

“Це буде постійний процес. Це буде посилення вже існуючих заходів підтримки, і в якості пріоритету для України та Грузії буде відкрито більше заходів. Як ви бачили, недавно була морська група НАТО, яка відвідала порт. Ми очікуємо більше таких візитів у майбутньому, а також союзники на двосторонній основі відправляють кораблі в українські порти, і вони будуть продовжувати це робити”, – заявив він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!