ЛЕНТА

У Порошенка не впевнені в участі в дебатах на стадіоні

Президент Петро Порошенко прийде на дебати на Суспільному телебаченні 19 квітня, як того вимагає закон, але не виключено, що, якщо дозволить час, прийде у цей самий день і на НСК Олімпійський, повідомив спікер виборчого штабу Порошенко Олег Медведєв, передає Інтерфакс-Україна.

“Президент візьме участь у дебатах 19 квітня, тому що цього вимагає закон. У законі не написано приходити на стадіон. У нормі закону написано, що передбачена участь у дебатах на Суспільному телебаченні … Не виключено, що Порошенко зможе вийти 19 квітня і на НСК Олімпійський, але тільки в той час, коли він буде вільний від виконання своїх обов’язків”, – розповів Медведєв.

Водночас, за його словами, залишається чинною пропозиція Порошенка провести перші дебати з кандидатом на посаду глави держави, шоуменом Володимиром Зеленським на НСК Олімпійський 14 квітня.

Водночас у штабі Зеленського заявили, що готові взяти на себе половину витрат з фінансування дебатів з Порошенком на НСК Олімпійський.

Також глава Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що 8 квітня відбулися переговори щодо дебатів між представниками НГТУ і штабом Зеленського. Про це повідомляє РБК-Україна.

Він зазначив, що третьої сторони на переговорах не було.

“Так, переговори вже відбулися. А до чого ми повинні прийти? Там не було третьої сторони. Вони пропонують тій стороні – другому штабу – зробити це на НСК Олімпійський. Поки відповіді з того боку немає, представників штабу Порошенка тут не було”, – розповів він.

Раніше Порошенко заявив, що чекає Зеленського на дебати 14 квітня на стадіоні НСК Олімпійський.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!