ЛЕНТА

У Порошенка пояснили появу бордів з Путіним

В Україні з’явилися передвиборчі білборди із зображенням президента Петра Порошенка з російським колегою Володимиром Путіним. Користувачі мережі звернули увагу на те, що, розмістивши подібні зображення, команда глави держави порушила два закони. У штабі Порошенко це визнали.

“У Путіна, зрозуміло, згоди не питали. І це природно. Дивує інше – кількість українських експертів і політиків, які виступили на захист порушених прав Путіна. Серед них, на жаль, і офіційні представники кандидата Зеленського”, – йдеться в заяві штабу Порошенка в Facebook.

При цьому там заявляють, що протиставлення Порошенку Путіна, а не Зеленського, з яким вони вийшли до другого туру виборів президента, не означає, що глава держави вважає Зеленського агентом РФ.

“Завдання рекламного сюжету – нагадати країні, що в умовах таких зовнішніх викликів потрібен сильний Президент і Верховний головнокомандувач, професійний, добре освічений і досвідчений дипломат, майстерний парламентер з високим міжнародним авторитетом… Сюжет борда не означає, що в команді Порошенка вважають Зеленського агентом Путіна. Категорично ні…”, – йдеться в заяві.

Відзначимо, закон Про рекламу забороняє використання зображення людини без її згоди, а закон Про вибори президента України забороняє участь у передвиборній агітації осіб, які не є громадянами України.

Як відомо, з 8 квітня в Україні дозволена передвиборча агітація кандидатів, які пройшли до другого туру виборів президента 21 квітня.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!