У США випробували українську ракету: це тотальна перемога

На тестової майданчику в р. Бріггс (штат Техас, США) приватне аерокосмічне підприємство Firefly Aerospace провів успішний тест двигуна першого ступеня космічної ракети Alpha. Варто відразу зазначити, що тест пройшов успішно, хоч і тривав цілих 60 секунд.

Ракета-носій Alpha буде здатна вивести на низьку навколоземну орбіту до 1000 кілограмів корисного вантажу. Перший запуск запланований на грудень 2019 року з військово-повітряної бази Ванденберг у штаті Каліфорнія (США). Швидше за все, ракета буде відправляти в космос або різні зонди і супутники, або ж корисний вантаж для МКС, в якому мешкають космонавти.

Компанія планує з 2021 року запускати дві таких ракети на місяць. У планах також розробка більш важкої ракети “Бета”, яка, ймовірно, буде складатися з трьох скомпонованих разом ракет “Альфа”. Однак, ракета одноразова, на відміну від Falcon 9 Ілона Маска і компанії SpaceX.

Firefly Aerospace – приватне аерокосмічне підприємство з офісами р. в Остіні (штат Техас, США) і н. Дніпрі. Виробництво ракет розташоване в Техасі, а в Дніпрі українські співробітники компанії розробляють частина обладнання.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

У США випробували українську ракету: це тотальна перемога
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook