ЕКСКЛЮЗИВ

“У сусіда корова здохла”: Аваков прокоментував обвал російського ринку

“Доброго ранку фінансового світу. .. Важливіше не це. Багато в ейфорійні радості .. і як в тому анекдоті – у самих хата горить, але головне – дрібниця, а приємно – у сусіда корова здохла!”, – пише Аваков у Facebook.

“І в цьому постійно мінливому світі – ВКРАЙ ВАЖЛИВО ТЕ, ЩО БУДЕМО РОБИТИ МИ! Важлива енергійність, самовіддача і два пріоритети – безпека і розвиток!”, – додав міністр.

Доброе утро финансового мира. .. Важнее не это. Многие в эйфорийной радости.. и как в том анекдоте – у самих хата…

Опубліковано Arsen Avakov Вівторок, 10 квітня 2018 р.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили санкції проти російських бізнесменів і чиновників, які увійшли в так звану “Кремлівську доповідь”. Відзначається, що нові санкції стосуються можливого втручання Москви у президентські вибори США в 2016 році.

У санкційний список потрапили російські бізнесмени і підприємці, чий статок перевищує 1 млрд доларів. Зокрема нові санкції введено проти бізнесменів Олега Дерипаски, Ігоря Ротенберга, Сулеймана Керімова і Кирила Шамалова. Також у санкційному списку опинилися голова російського “Газпрому” Олексій Міллер, секретар Ради безпеки Микола Патрушев і голова “Роскомнагляду” Олександр Жаров.

Напередодні Forbes підрахував, що 50 найбагатших росіян за день втратили понад $11,7 млрд. Статки Дерипаски і Потаніна, як вказувало видання, знизилися на $1,3 млрд у кожного, Вексельберга – на $908 млн, Сулеймана Керімова – на $813 млн.

Додамо, що на тлі падіння фондового ринку найбагатші росіяни втратили сукупно $16 млрд.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!