Україна послала війська до кордонів з Росією: наказ Порошенка

Військових направлять на важливі оборонні локації

Підрозділи та бойові частини ЗСУ перемістяться на найнебезпечніші напрямки по всій лінії українського кордону з Російською Федерацією.

Про це стало відомо завдяки заяві українського президента під час виступу на військовому аеродромі в Житомирській області, пишуть українські ЗМІ.

ЗСУ
ЗСУ

«Важливим елементом адекватної відповіді на дії агресора є нарощування угруповань військ відповідно до затвердженого мною стратегічного замислу застосування сил оборони держави. В рамках цього процесу бойові частини і підрозділи Збройних сил України буде передислоковано на найнебезпечніші напрямки по всій лінії нашого кордону з Російською Федерацією, з країною-агресором, для того, щоб посилити оборонні можливості і бути готовим зупинити агресора, не втрачаючи жодної секунди», – заявив Петро Порошенко.

Збройні сили України (ЗСУ)
Збройні сили України (ЗСУ)

Також президент розповів, що підрозділи десантно-штурмових військ з Житомирської області спрямують на важливі оборонні локації.

Варто нагадати, що Верховна Рада 6 грудня прийняла законопроект №8519 про визнання учасниками бойових дій ветеранів ОУН-УПА його підтримали 236 народних депутатів. Депутати внесли зміни до переліку учасників бойових дій, прописаний в законі «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Як відомо, до цього документа визнавалися лише ті воїни УПА, які воювали проти німецько-фашистських загарбників в 1941-1944 роках і були реабілітовані як жертви політичних репресій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада прийняла суттєві зміни в роботі Морської охорони Державної прикордонної служби – тепер зброю кораблів і катерів дозволили використовувати без попередження у разі загрози вторгнення. За закон «Про прилеглу зону України» (№ 8361) проголосували 244 народних депутата. При цьому відбулося кілька переголосувань, так як не вистачало необхідних 226 голосів. Закон встановлює статус і визначає правовий режим прилеглої зони України.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Україна послала війська до кордонів з Росією: наказ Порошенка
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook