ЛЕНТА

Українські McDonald’s зажарять Путіна до соковитої скоринки

Постер із новинкою з’явився на офіційній сторінці в Facebook ресторану

В мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s у меню з’явилася канадська  страва із неоднозначною назвою “Путін”. Постер із новинкою з’явився на офіційній сторінці в Facebook ресторану.

“Важко зробити Картоплю Фрі ще ідеальнішою. Але якщо додати до неї сирний соус та смажену цибулю… Поспішайте спробувати апетитну новинку вже сьогодні в МакДональдз”, – пишуть вони у пості, обачно не зазначаючи, що у канадській мережі McDonad’s ця страва називається не інакше, як Poutine.

Страву “путін” придумали в середині минулого століття в канадській провінції Квебек і етимологія її назви до кінця не ясна. Деякі вважають, що це похідне від англійського слова “пудинг”. Але більш імовірно, що назва страви французька, і походить від маслинової poutité, що означає “суміш”.

І дійсно, страва являє собою суміш картоплі фрі з сирним сиром, полита коричневим соусом. Ідентичність вимови прізвища російського глави держави і страви породило чимало жартів в США і Канаді. Так колишнього канадського прем’єр-міністра Жана Кретьєна часто називали Жан Путін.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!