ЛЕНТА

Українські водії стикнулися з новою проблемою: що потрібно знати

Українські водії зіткнулися з новою проблемою

22 серпня на засіданні Кабінет міністрів ухвалив нову несподівану постанову. Відповідні зміни були внесені в Порядок держреєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, самохідних машин на шасі автомобілів, мотоциклів, причепів та напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них ТЗ, мопедів. Повідомляє Politeka.

Так українські водії зіткнулися з новою проблемою, для них придумали шокуючу заборону. Тепер вони не зможуть перереєструвати, зняти з обліку транспортний засіб, якщо відомості про його власника є в Єдиному реєстрі боржників.

В ході держреєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку ТЗ уповноважені особи сервісного центру МВС будуть перевіряти відомості про його власника в реєстрі боржників. Відповідна позначка буде робитися на заяві власника авто.

Важливо, що Єдиний реєстр боржників є складовою частиною Автоматизованої системи виконавчого провадження. Основна мета реєстру — запобігання відчуження майна боржником, внесеним до реєстру.

У ньому є інформація про осіб, у яких є заборгованість зі сплати періодичних платежів більше трьох місяців, наприклад, аліментів.

Також додамо, що в Україні пропонують посилити покарання за вчинення смертельних ДТП. Зокрема, пропонується ввести певний мінімальний строк позбавлення волі для водіїв, чия вина у смертельній аварії була доведена. Про цю ініціативу розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко.

“Мені здається, що законодавець повинен точно вказати: якщо в ДТП є смерть з вини водія, він повинен отримати не менше, скажімо, одного-двох-трьох років, як законодавець визначить, позбавлення волі”, — заявив він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!