Українці розлючені через нові платіжки: платити за депутатів

Звістка про те, що жителів багатоквартирних будинків зобов’яжуть платити за весь обсяг води, який спожив їх будинок, підняла хвилю обурення

Відзначимо, така норма, за словами голови правління ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитра Новицького міститься в законі «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Нововведення вступить в силу після прийняття Кабінетом міністрів Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих в будівлі комунальних послуг.

Однак українців не обрадувало те як підприємство вирішило покрити свої збитки.

«Так ось водоканал нехай труби відремонтує, а потім плату бере. А то підвали заливає, а платити знову нам», «Та ми й так платимо хрін знає скільки. З якої такої радості я повинна платити за сусіда який їздить на Мерседесі і давно забив на комунальні?», «Не зрозуміло чому водоканал покладає відповідальність на сусідів за порушників правил. У них є інспектори, нехай цим займаються. Може завтра їм в голову прийде думка і мешканці повинні будуть ще й зміни відпрацьовувати на водоканалі», «Козли», «Пішли ви на х*р зі своїми обязалками, ідіоти від влади!!!!», – обурюються в соціальних мережах.

Українці розлючені через нові платіжки: платити за депутатівУкраїнці розлючені через нові платіжки: платити за депутатівУкраїнці розлючені через нові платіжки: платити за депутатів

Раніше повідомлялося про схему, за допомогою якої українців обкрадають на газі. Олігархи зі слугами народу вирішили знову заробити на українцях, через що в країні піднімуть тарифи на газ для простих споживачів.

Підвищення тарифів сильно вдарить по кишенях українців і буде вимивати величезні кошти з бюджету для  малозабезпечених.

Але найголовніше, що кошти будуть осідати в кишенях персон, які не мають відношення до бюджету. А головним бенефіціаром газових схем є Дмитро Фірташ, який контролює 70% облгазів в Україні.

Українці розлючені через нові платіжки: платити за депутатів

Нагадаємо, як зміниться комуналка для українців: експерт зробив сумний прогноз.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Українці розлючені через нові платіжки: платити за депутатів
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook