ПОДІЇ

Українцям у Польщі більше не світять заробітки: під прицілом мільйони земляків

Співробітниками Вармінсько-Мазурського відділення прикордонної служби, у північно-східній частині Польщі, ретельно контролюються легальність працевлаштування іноземців. Зокрема, це стосується українців, пише Політека.

У першому кварталі поточного року службовці провели понад 80 таких інспекцій. Результати перевірок показали, що майже 180 іноземців, переважно громадян України – працювали нелегально. Більшість таких випадків було виявлено в Ольштинському, Мронґовському і Елцькому повітах.

Українці працювали на будівництві, на виробничих підприємствах, в промисловому та громадському харчуванні. Близько тридцяти підприємців виявилися в суді, їх оштрафували на 70 тисяч злотих.

Крім того, співробітники Прикордонної служби наклали на них понад 40 штрафів на суму більше 9000 злотих. Штрафи стосувалися, в першу чергу, невиконання обов’язків компетентних органів про працевлаштування іноземців.

Варто зазначити, що співробітники Прикордонної служби оштрафували українців на суму більше 9000 злотих, “на гроші” потрапили понад 40 українців. Штрафи стосувалися, в першу чергу, невиконання обов’язків компетентних органів про працевлаштування іноземців.

Цікаво, що за інформацією фінансових фахівців, Україна зайняла лідируюче місце по висхідним грошовим переказам в регіоні, обігнавши Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан і Росії.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!