«Укрзалізниця» замовила собі російської фанери на 14 мільйонів

Філія «Укрзалізниці» — «Центр забезпечення виробництва» — за результатами тендеру погодила пропозицію компанії «Енерго Строй Сервіс» щодо постачання 450 кубометрів важкогорючої фанери вартістю 13,85 мільйона гривень.

Про це пише «Залізниця без корупції» з посиланням на дані системи «Прозорро», передає видання «Наші гроші«.

До участі в аукціоні були допущені лише двоє учасників, які пропонували продукцію одного виробника – російського АО «Архангельський фанерний завод».

Два інших учасники були відхилені через невідповідність технічних характеристик продукції вимогам замовника. Причиною цьому стало те, що філія УЗ чітко визначила марку фанери – ПФА-Т і її характеристики: така фанера виготовляється лише на російському заводі. Українські виробники виготовляють інші моделі важкогорючої фанери.

Середня вартість одного кубічного метру фанери ПФА-Т склала майже 31 тисячу гривень. Така ціна приблизно на 30% дорожча за вартість цієї фанери на ринку Росії.

«Енерго Строй Сервіс» та його єдиний конкурент ТОВ «Спецторгснаб» надали аналогічні документи про представництво інтересів в тендері «Укрзалізниці» російського АО «Архангельський фанерний завод» та його українського дистриб’ютора ТОВ «Оріон-Плюс». Різниця пропозицій склала 545 гривень, учасники не зробили жодного пониження стартової ціни.

Переможцем неконкурентного тендеру було визнане «Енерго Строй Сервіс», яке зареєстроване в грудні 2017 року: це його перша участь в держзакупівлях.

Фірма зареєстрована у житловій багатоповерхівці в Києві по вул. Зодчих, 44. У  реєстраційних документах не вказано ані номеру приміщення, ані навіть під’їзду, в якому має бути розташований постачальник «УЗ».

Статутний капітал фірми становить 100 грн., його поділено між Ростиславом Градовим та Сергієм Мисюком. Обидва фігурували у реєстраційних справах з півсотні різних підприємств.

Окрім цього ТОВ «Енерго Строй Сервіс» має спільний номер телефону з 200 іншими підприємствами, що відверто говорить про те, що фірма входить до схеми «віртуального офісу».

Українська правда

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Укрзалізниця» замовила собі російської фанери на 14 мільйонів
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook