ЛЕНТА

В Білому домі розповіли, як треба ставитись до РФ

Міжнародне співтовариство має робити більше зусиль для того, щоб Росія змінила свою поведінку

Про це заявила офіційний представник Білого дому Сара Сандерс.

Ми вислали персонал в розмірі 60 осіб. Інші країни вислали 4-5 людей. Ми, звичайно, думаємо, що інші країни повинні зробити більше, щоб змінити поведінку Росії”, – сказала вона.

При цьому представник адміністрації зазначила, що американська влада займає жорстку позицію по відношенню до Росії, оскільки хоче, щоб вона змінила свою поведінку.

Раніше про необхідність жорсткого діалогу з Москвою розповів президент США Дональд Трамп.

“По всій видимості, ніхто не був більш жорстким до Росії, ніж Дональд Трамп … Але якби ми порозумілися з Росією, це було б добре, а не погано. І всі погоджуються з цим, крім дуже дурних людей”, – сказав глава Білого дому на зустрічі з президентами Естонії, Латвії та Литви, яка відбулася у вівторок.

Нагадаємо, як передавала Politeka, повідомляється, що в ході телефонної розмови президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним, яка відбулася 20 березня, перший запропонував провести двосторонню зустріч у Вашингтоні

Відзначимо, що після ймовірного виведення американських військ з Сирії, президент США Дональд Трамп може також скоротити обсяг допомоги Україні. Про це розповів російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!