ЛЕНТА

В чому потрібно зберігати заощадження: порада мільйонера

Народний депутат Олексій Мушак, який є мільйонером, в ефірі ток-шоу “Український Формат” дав цинічну пораду українським пенсіонерам

Про це повідомляє київський юрист і блогер Михайло Шнайдер.

Так, олігарх радить українським пенсіонерам зберігати свої заощадження в золоті.

“Це той самий Льоша Мушак, який недавно пропонував скасувати виплату пенсій всім людям похилого віку України. Який заявляв, що пенсії це зайві витрати для держави. Це той самий Мушак, який зберігає двадцять мільйонів гривень в золоті і вісімдесят мільйонів гривень в біткоінах. І цей юнак -мільйонер. Радить жебруючим пенсіонерам, яким ледве вистачає мізерної пенсії, на їжу і ліки, вкладати гроші в золото”, – нарікає блогер.

Сам він називає це “жахливим цинізмом”.

“Він просто насміхається над нами! Насміхається над жебраками і голодними людьми похилого віку! І це реально страшно”, – резюмує блогер.

Нагадаємо, раніше Шнайдер відзначав, що Генеральний директор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, громадянин США, подав е-декларацію за 2017 рік, в якій задекларував 3 958 541 грн заробітної плати при тому, що «Укрпошта» стала ще більш збитковою.

До цього блозі і юрист підмітив, що глава НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв за місяць заробляє суму, рівну пенсії середньостатистичного українця за сто років: “Андрюша (Андрій Коболєв) за минулий 2017 рік заробляв загалом 1 600 000 гривен в місяць! Простіше кажучи ! Коболєв за один місяць заробляв суму рівну пенсії середньостатистичного українського пенсіонера за сто років! “.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!