ЛЕНТА

В Дніпрі поліція врятувала кіллера від кіллера

 

У Дніпрі поліцейські затримали кілера, який розшукується країнами Європейського Союзу за організацію і замах на вбивство.

Про це розповів перший заступник керівника Нацполіціі В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що кілер був спійманий під час підготовки до вбивства. У затриманого було вилучено споряджений пістолет, а також засоби радіозв’язку з гарнітурою.

“Випадково чи ні, але в цей же час поруч, в одному з розважальних закладів, “злодій в законі” на прізвисько “Умка” святкував день народження, де зібралися авторитетні представники злодійського світу і їх друзі”, – повідомив Аброськін.

Він розповів, що під час відпрацювання території для встановлення посібників кілера і його можливого об’єкта працівники поліції увійшли в зазначений заклад.

“Злодії” занепокоїлися і тоді прозвучали такі їх слова: “Ми ж зі всіма домовилися, навіщо ви сюди зайшли? Нам же обіцяли не чіпати сьогодні”. Поліцейські відповіли: “Ми з вами не домовлялися”, – повідав він.

“І тут виникає філософське питання: як же так? Це ж треба було так трапиться, що завдяки успішній роботі поліції врятовано життя напевно якогось “злодія”… в цей святковий вечір для злодіїв”, – додав Аброськін.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!