В Києві в один день застрелились два СБУшники — подробиці

Стало відомо, що в Києво-Святошинському районі покінчив життя самогубством колишній заступник керівника київського главку Служби безпеки України, а в Києві — співробітник Департаменту захисту національної державності відомства, про що повідомляє replyua.net з посиланням на повідомлення журналіста Станіслава Речинського в Facebook.

Так, згідно зі словами журналіста, інформація про самогубство надійшла оперативному черговому Києво-Святошинського району Київської області. У повідомленні говорилося, що життя самогубством покінчив Олег Вовчок 1978 року народження. Журналіст Речинський повідомив, що чоловік мав звання полковника, а останню посаду в СБУ, на якій він працював, була заступник начальника київського главку. Відомо, що з займаної посади чоловік звільнився в минулому році. Повідомляється, що Вовчок наклав на себе руки за допомогою нарізної зброї — пістолета Sauer NU825621. Інцидент стався в селі Михайлівка-Рубежівка, яке розташоване в зазначеному вище районі.

Крім того на «102» Київ від дружини співробітника Департаменту захисту національної державності СБУ Сергія Ткаченко (1985 р.н.) надійшло повідомлення, що її чоловік вистрілив собі в голову з пістолета Макарова. «На місці події працює реанімаційна бригада і знаходяться працівники поліції», — інформує журналіст.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

В Києві в один день застрелились два СБУшники — подробиці
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook