ЕКСКЛЮЗИВ

В Кремлі вже підготували своїх кандидатів для українців на виборах-2019

До виборів 2019 року і взагалі для поточного політичного впливу Кремль намагається охопити маріонетковими політиками, політичними силами, кандидатами, максимально широкий спектр виборців. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український блогер Олександр Костюк.

За його словами, для проросійської «вати» Кремль активно підтримує колишніх регіоналів – Бойко, Рабиновича, Мураєва. Для українців, обтяжених «совковим» патерналізмом заготовлені популісти: Саакашвілі, Тимошенко, Гриценко. Вони вже не один раз підставляли плечі кремлівської верхівки, торгуючи інтересами України і піддаючи нашу країну небезпеки.

За словами Олександра Костюка, патріотам в Україні підсовують хлопців у вишиванках з «Правого сектора», «Свободи» або заснована не так давно «Нацдружін». По кожному сектору розробляється і пропонується свій набір «зрадофільськіх» тез та ідей. Кремлівський політтехнологи і пропагандисти працюють системно. У Москві розуміють, що грошей поки, на жаль, вистачає на оплату, але обіцянки надати всілякі преференції після перемоги на виборах ніхто не відміняв.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!