ЛЕНТА

В Мінфіні вигадали новий спосіб обдирання українців

За новим законопроектом, який розробив Мінфін, будуть введені нові критерії виявлення осіб з дуже високими доходами.

Співробітники міністерства фінансів вважають, що новий закон після прийняття зможе зменшити кількість випадків ухилення від оподаткування доходів фізичних осіб.

За твердженням співробітників прес-служби Мінфіну, фізичні особи з високими доходами будуть братися на облік фіскальними органами незалежно від рівня податкових відрахувань цих платників. Крім того, їх зобов’яжуть щорічно подавати податкову декларацію.

Податківці зможуть отримувати практично будь-які дані про банківські рахунки таких багатих осіб. Для цієї мети українським банкам будуть направляти відповідні письмові запити.

Співробітники Мінфіну, обґрунтовуючи свій законопроект, посилаються на світову практику, і говорять, що нові правила українців змусять платити податки своєчасно і в повному обсязі.

Як повідомляв раніше портал “Знай.uа” Мінфін повідомив про нову ініціативу. Пропонується підняти ціни на найдешевші українські сигарети з розрахунку п’ять гривень за одну пачку.

Експерти стверджують, що таким способом транснаціональні тютюнові компанії хочуть витіснити конкурентів з українського ринку. Зараз громадяни України купують близько 600 мільйонів пачок дешевих цигарок в рік. Не цілком ясно, чи буде й надалі підтримуватися подібний рівень попиту при подальшому підвищенні цін на роздрібну продукцію.

Фахівці тютюнової галузі висловлюють побоювання, що українці в разі подорожчання дешевих сигарет стануть масово переходити на споживання контрабандних продуктів, або на куріння самосаду.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!